Menu

Boxiki Kids

📹Video📸 Lamborghini Aventador. Modeli i 2019 vjen me dyer qe hapen lart me amortizatore, pult komandimi, bluetooth, mikrofon, mp4, aux, usb, memory card, drita me buton, black interior design, 3 elektromotorre, amortizatore tek rrotat, komanda ne timon, sistem rrotullimi ne vend 🚗🚙🚗 Gjendje ne ngjyre te bardhe dhe portokalli #babyshopalbania #kidscar

Categories:   Kidsworld

Tags:  ,

Comments